Sim-Lab World Tour - Tweede halte

Tijd tot het evenement:
00 Dni
00 Godziny
00 Minuty
00 Sekundy

We keren terug naar iRacing, naar het historische Watkins Glen International, en nemen de meedogenloze NASCAR Cup-layout onder handen. Door het technische "Boot"-gedeelte over te slaan voor de hogesnelheidsduik van "The Chute" verandert deze configuratie de baan in de "Superspeedway of Road Courses". Hij combineert de verticale G-krachten van de Uphill Esses met het meedogenloze ritme van de Bus Stop-chicane: een snelle, vloeiende test van moed die perfect is voor community-racen dicht op elkaar.

Welkom bij The Glen. Dit is niet zomaar asfalt; het is het spirituele thuis van het Amerikaanse wegracen. Van de onverschrokken straatracers van 1948 tot de Formule 1-legendes van de jaren 70 zoals Clark, Lauda en Stewart... op deze heuvels werd geschiedenis geschreven.

Nu is het jouw beurt. Je staat op het punt de 'Super Speedway of Road Courses' aan te vallen, een meedogenloos ritme van hogesnelheidsbochten en genadeloze hoogteverschillen. Respecteer de blauwe vangrails en schrijf je naam in de erfenis van de Finger Lakes.

Zonder verder oponthoud... Heren, start uw motoren!

Schema (alle tijden zijn in C.E.T.)

  • 5 december 2025 - 21.00 uur - Sessie opent
  • Training - 30 minuten
  • Kwalificatie - 10 minuten - 3 ronden (Lone Qualifier)
  • Race 1 - 20 minuten - Geen verplichte pitstop / Race 2 - 20 minuten - Geen verplichte pitstop

Sessie-instellingen

  • Datum en tijd: 5 december - 14.00 uur
  • Weer: Droog
  • Geen brandstofbeperkingen - Geen schade
  • Session Name: Sim-Lab World Tour | Second Stop - Watkins Glen / Password: slevents

Doe met ons mee op Discord!

Racen is altijd beter samen, en daarom hangen we tijdens het evenement rond op Discord. De meeste coureurs zijn erbij, delen de ervaring live, kletsen tijdens de training en vieren (of lachen om) de onverwachte momenten die in zo'n race gebeuren.

Wil je je deel van de grid voelen? Kom naar onze Discord en spring in de voicechat. Het is de makkelijkste manier om andere racers te ontmoeten, nieuwe vrienden te maken en van de race te genieten, op en naast de baan. Of je nu op zoek bent naar tips, een beetje gekheid of gewoon wat gezelschap terwijl je rijdt: daar komt de community tot leven.